Ofis Nakliyesi & Büro Taşıma

Ofis ve Büro Taşıma

Kamu ve özel sektörde tüm müşterilerimizin istekleri doğrultusunda belirledikleri zaman içerisinde en hızlı ve güvenli şekilde tüm ofis malzemelerinizi en güvenli şekilde taşıyoruz.Ayrıca talebiniz doğrultusunda tüm ofis eşyalarınızı hertürlü hasara karşı sigortalıyor sizi oluşabilecek hertürlü zarardan koruyoruz. Bu hizmetin içerisinde gelen ürünlerin ön depolaması,elleçleme işlemleri,güzergah planlaması ve dağıtım yer almaktadır.

Ofis / Büro Nakliyesi Hizmetimiz

İstanbul VİP Nakliyat, Birçok il ve ilçedeki taşımacılık şirketleri arasında, özellikle İstanbul’da ofis ve büro nakliye fiyatlarında mükemmel ve güvenilir bir ulaşım hizmeti sunmaktadır.

Profesyonel Ofis Taşıma Tecrübeli Çalışanlar

Kurumsal iş ortamında nasıl davranacağını bilen ve profesyonel davranışıyla daima memnuniyet duyan tutumunuzla, ofis taşımanın ne kadar kolay ve stressiz olduğunu göstereceksiniz.

Ofis Taşıma İşlemi

 Şimdi tek yapmanız gereken, özel eşyalarınızı ve yeni ofisinize doğru hazırlamak ve  şirketinizi taşımak için tüm prosedürleri almak.

Dilerseniz mutfak, ıvır zıvır, büro malzemeleri kolileme işlemlerini de biz yapalım. Taşıma gününün öncesinde firmamızın çalışanları ambalajlama malzemeleri ile ofisinize geliyor; kolilenmesi gereken mutfak, ofis aksesuarlarının kolilenme işlemlerini de gerçekleştiriyoruz.

Sökülmesi gereken dolap, masa, ünitelerinizi ve ofis mobilyalarını hiç dert etmeyin, Onları profesyonel ekibimizdeki marangozlarımıza bırakın. Eski ofisinizdeki sökülmesi gereken eşyalarınızın sökümünü gerçekleştirecek ve yeni ofisinizde sizin isteğiniz üzerine tekrar kurma işlemlerini gerçekleştirecektir.

Hizmet ve Fiyatlarımızdan Yararlanmak için Bizi arayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir